„Bal u pani Jesieni”

31.10.2017 o godzinie 10.00 w bursie szkolnej nr 1 odbyła się niezwykła, integracyjna zabawa w barwach jesieni. Na początek pięknej uroczystości dzieci z grupy VIII”Pszczółki” przedstawiły inscenizację „Bal u pani Jesieni”. Przedszkolaki wcieliły się  w role skrzatów, grzybków, sympatycznych zwierząt, owoców i warzyw. Z niezwykłym talentem i zaangażowaniem odgrywały swoje kwestie. Publiczność mogła podziwiać także taniec „Kujawiak” w wykonaniu milusińskich.  Po przedstawieniu panie z grupy VIII „Pszczółki” zaprosiły wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z bajecznie kolorowymi  chustami animacyjnymi. Pojawiła się także pani Jesień, którą dzieci przystroiły w kolorowe liście. Pani Jesień zaśpiewała jesienną piosenkę i zatańczyła z dziećmi w kole . Następnie panie z grupy VIII przygotowały trudny quiz o tematyce jesiennej. Dzieci doskonale poradziły sobie z niełatwymi pytaniami, na przykład o jesienną pogodę . Na niezwykłą, integracyjną imprezę przybyły dzieci z Przedszkola Publicznego nr 11, rodzice a także dzieci ze Stowarzyszenia „Budujemy Przystań” wraz z opiekunami. Dziękujemy gospodarzom – bursie szkolnej nr 1 za współpracę, paniom z grupy VIII Pszczółki za organizację balu, dzieciom z grupy VIII Pszczółki za niezwykły występ i miłym gościom – za przybycie. Prosimy o więcej takich pięknych spotkań.