Czerwiec

Dziękujemy Mamie Helenki z gr. II „Leśne Duszki” za przedstawienie dzieciom charakteru pracy w Urzędzie Statystycznym

Pani Aleksandra z Kozienickiego Parku Kreajobrazowego przedstawiła grupie „Leśne Duszki” gatunki zwierząt żyjące w lasach. Dzieci małe okazały miały możliwość oglądać przez mikroskop. Na koniec była bajka przyrodnicza i wykonywanie masek.

Turniej matematyczny w naszym przedszkolu. Dzieci z najstarszych grup zmagały się z trudnymi zadaniami matematycznymi. Gratulujemy naszym przedszkolakom takiej wiedzy

Warsztaty kulinarne grupy VII „Żabki” w pizzerii „Da Grasso”. Było pysznie

Dzieci z grupy VII „Żabki” pożegnały przedszkole wzruszającym występem

„Ach co to był za dzień” . „Jagódki” wraz z rodzicami na wycieczce w Zoo. Ciekawe, jakie zwierzę było najfajniejsze, a którego się dzieci wystraszyły?

„Bezpieczny dom”- pod takim hasłem „Leśne duszki” zdobywały bardzo cenne informację od doświadczonego Pana Strażaka. Już wiedzą, jak należy się w domu zachowywać, co wolno, a czego nie ruszamy. Poznały również charakter pracy Strażaków i zobaczyły jak od środka wyglądają wozy. Dziękujemy tacie Piotrusia za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki.

Pierwsza wycieczka Maluszków. Dzieci z grupy I „Motylki” i II „Krasnale” odwiedziły zagrodę edukacyjną „Ale Heca” w Mleczkowie. Dzieci miały okazję nakarmić mieszkające na farmie zwierzęta; kucyki, osiołki, kozy, kury, kaczki, gęsi. Maluszki wzięły także udział w warsztatach plastycznych z wykorzystaniem wełny. Maluszki spędziły piękny dzień na świeżym powietrzu i to kilka kilometrów od przedszkola. To dopiero przygoda

Dziękujemy pani Justynie Prygiel za niezwykle energetyczne zajęcia muzyczno – ruchowe w grupie IV „Biedronki”. Była moc, muzyka i radość. Dzieciaki zachwycone. Co widać na lekko rozmytych zdjęciach. Ale naprawdę trudno zrobić dobre ujęcia, gdy cała sala wiruje, skacze, tańczy. Szaleństwo.

Grupa V „Słoneczka” z okazji „Dnia Dziecka” odwiedziła niezwykłe miejsce: „Słodką Robótkę”. Dzieci wzięły udział w robieniu lizaków i cukierków. Kochane dzieciaki niech Wasze dni będą tak kolorowe i słodkie jak łakocie ze „Słodkiej Robótki”

„Poziomki” na wycieczce w Augustowie. Obserwacja zwierząt, własnoręcznie robione świece, spacer po lesie.

Olimpiada sportowa przedszkolaków. Gratulujemy gr. IV „Jagódki”za zajęcie II miejsca, a „Pszczółkom” za występ taneczny. Na trybunach nie mogło zabraknąć kibicujących przedszkolaków. Trzymaliśmy za naszą drużynę mocno kciuki i głośno dopingowaliśmy

„Pszczółki” w swoich nietypowych rolach podczas przedstawienia pt. „Przygody niegrzecznej żabki”. Był to dla wszystkich dzień Rodziny oraz pożegnanie Pani Grażynki, która jest już szczęśliwą emerytką. Kochani Rodzice, dziękuję za pomoc w zorganizowaniu tej przepięknej uroczystości.

Chociaż Dzień Dziecka już za nami, to w naszym przedszkolu nadal on trwa. Z tej okazji Rodzice i Panie z gr. VIII „Pszczółki” przygotowały dla dzieci przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Serdecznie dziękujemy

Dziękujemy Rodzicom z grupy I „Motylki” za przygotowanie  przedstawienia „Czerwony Kapturek”. Rodzice wcielili się w role bajkowych postaci z okazji „Dnia Dziecka”. Dla swoich pociech zaśpiewali także piosenkę „Wszystkie dzieci nasze są”. A także przygotowali pyszny tort. Kochani Rodzice jesteście wspaniali.

Z okazji Dnia Dziecka grupa III „Malinki” wybrała się do Muzeum Wsi Radomskiej. Dzieci uczestniczyły w wesołym pikniku. Miały okazję obejrzeć ciekawe miejsca i obiekty Muzeum Wsi Radomskiej. Wycieczka była również świetną okazją do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, w niezwykłej scenerii dawnej polskiej wsi.

„Jeżyki” Dzień Dziecka spędziły w Słodkiej Robotce. To był bardzo słodki i kolorowy dzień. na zdjęciach widać wytwory dzieci.

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy aby każdy dzień przepełniony był radością, ciekawością i beztroską. A tak Dzień Dziecka świętowały „Krasnale”