Grudzień

„Motylki” z wizytą w „Słodkiej Robótce”. Przedszkolaki poznały tajniki powstawania tęczowych, bajecznie kolorowych lizaków i cukierków

Zajęcia otwarte w grupie VII „Żabki”. W dniu 18 grudnia miało miejsce niezwykłe „spotkanie przy choince”.  Nie zabrakło magicznych zabaw z rodzicami. Dzieci wykonały pracę plastyczną – bożonarodzeniowego aniołka

Czytanie bajek przez młodzież z V LO im.Romualda Traugutta w ramach akcji cała Polska czyta dzieciom.Dziękujemy Kasi i Klaudii

Z okazji Mikołajek IX gr „Poziomki” była w Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia na bajce pt. „Poczta Świętego Mikołaja”. Po seansie spotkaliśmy Mikołaja, który poczęstował nas cukierkami i zrobił sobie z nami pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy za super zabawę i wspomaganie rozwoju sprawności fizycznej Tacie Zuzi z grupy ,,Poziomki”!!!

Grupa „Poziomki” w Centrum Nauki Atom.

Dziękujemy Dzieciom i Paniom z grupy IV „Malinki” za przygotowanie niezwykle wzruszającego przedstawienia jasełkowego. W piątkowy, grudniowy dzień nasze przedszkole zmieniło się w maleńką betlejemską stajenkę. Wszyscy poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia

Zajęcia otwarte w „Jeżykach”. Dziękujemy mamie Frania- Pani Beacie za uszycie lalek i ubrań. Laleczki dzieci trafiły na kiermasz bożonarodzeniowy.

Międzyprzedszkolny konkurs ,,Zwierzaki – cudaki” ROZSTRZYGNIĘTY!!! Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim w nim biorącym Przedszkolakom! Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach:)

Zdobienie pierników okazało się nie lada wyzwaniem, a także świetną zabawą. Przedszkolaki z ogromnym zapałem zdobiły i dekorowały jak mogły najpiękniej pachnące pierniki. A żeby jeszcze było fajniej: pieniążki zebrane z warsztatów zasilą konto Stowarzyszenia im. Bożeny Stawińskiej ,,Filcaki wspierają dzieciaki”. Pamiętajmy Warto Pomagać!!!

,,Leśne Duszki” 4 grudnia obchodziły Dzień Górnika. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowieści o powstaniu węgla oraz ciężkiej i niebezpiecznej pracy górników. Następnie każdy wykonał czapkę górniczą – czako.

Warsztaty z Rodzicami w grupie VI „Słoneczka” – wspólne malowanie i ozdabianie bombek

4 grudnia w grupie VII „Żabki” odbyły się warsztaty malowania bombek. Każdy przedszkolak malował swoją bombkę z rodzicami.

Okazuje się, że wszystkie dzieci w naszym przedszkolu były grzeczne i odwiedził ich Święty Mikołaj

„Calineczka”- przedstawienie w wykonaniu Rodziców dzieci z gr. X „Pszczółki”. Był to niezapomniany prezent z okazji Mikołąja

Warsztaty w muzeum J. Malczewskiego  „Drewniany zwierzyniec” (grupa IV „Malinki”)