NASZE SUKCESY

Z radością informujemy, że podczas Olimpiady sportowej przedszkolaków dzieci z gr. IV „Jagódki” reprezentując nasze przedszkole wywalczyły dla nas II miejsce. Dzieci otrzymały czek w kwocie 500zł oraz wejście do JumpWorld.   Gratulujemy

zaproszenie na wystwę do biblioteki

pozwolenie z biblioteki na wystawę

Zakończenie akcji „Nie ma śmieci- są surowce” przez Centrum Edukacji Ekologicznej w naszym przedszkolu.

Do naszego przedszkola zawitał nasz przyjaciel Miś. Wspólnie się z nami pobawił. Podziękował, ze dzieciaki kochają misiaki. Wręczył nam dyplomy i powiedział, że przyjdzie za rok. A My cały rok będziemy się do nich przytulać.

Zwierzaki z radomskiego schroniska przesyłają dla nas wszystkich podziękowania za włączenie się w bezinteresowną pomoc, która pomoże im przetrwać zimę. W załącznikach przedstawiamy dyplom uznania i wyniki akcji. Dziękujemy!!!!

podziękowanie ze schroniska

wyniki zbiórki

Szkolenie wszystkich pracowników przedszkola w zakresie ewaluacji zewnętrznej

Kiermasz taniej książki