NASZE SUKCESY

Jak co roku Nasze Przedszkole bierze udział w Olimpiadzie sportowej przedszkolaków. W tym roku reprezentowała nas gr. IX „Poziomki”. Serdecznie dziękujemy Im za zaangażowanie. Dzięki Ich pracy zajęli II miejsce. Gratulujemy

Kochani rodzice nasze przedszkole otrzymało Certyfikat od Fundacji „Nasza Ziemia” za czynny udział w akcji Sprzątanie świata. Dziękujemy za wsparcie.

Certyfikat dla przedszkola z CEE za 2018 (1)

Podczas tegorocznych Igrzysk Matematycznych nasze przedszkole reprezentowały dzieci z gr. X „Pszczółki”. Serdecznie gratulujemy Anastazji, Błażejowi i Łukaszowi za tak wysokie osiągnięcie.

Wyniki konkursu „Inni, a jednak tacy sami”

Wyniki zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt. Serdecznie Dziękujemy za okazane serce.

Numer grupy Nazwa grupy Ilość -kg uwagi

I JAGÓDKI 13 CH

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO ODWIEDZENIA  RADOMSKIEGO SCHRONISK

podziękowanie ze schroniska

Z radością informujemy, że podczas Olimpiady sportowej przedszkolaków dzieci z gr. IV „Jagódki” reprezentując nasze przedszkole wywalczyły dla nas II miejsce. Dzieci otrzymały czek w kwocie 500zł oraz wejście do JumpWorld.   Gratulujemy

zaproszenie na wystwę do biblioteki

pozwolenie z biblioteki na wystawę

Zakończenie akcji „Nie ma śmieci- są surowce” przez Centrum Edukacji Ekologicznej w naszym przedszkolu.

Do naszego przedszkola zawitał nasz przyjaciel Miś. Wspólnie się z nami pobawił. Podziękował, ze dzieciaki kochają misiaki. Wręczył nam dyplomy i powiedział, że przyjdzie za rok. A My cały rok będziemy się do nich przytulać.

Zwierzaki z radomskiego schroniska przesyłają dla nas wszystkich podziękowania za włączenie się w bezinteresowną pomoc, która pomoże im przetrwać zimę. W załącznikach przedstawiamy dyplom uznania i wyniki akcji. Dziękujemy!!!!

podziękowanie ze schroniska

wyniki zbiórki

Szkolenie wszystkich pracowników przedszkola w zakresie ewaluacji zewnętrznej

Kiermasz taniej książki