Luty

„Fryzjer”- ciekawe zawody naszych rodziców. Dziękujemy mamie Julii R. z gr. III „Poziomki” za pokazanie nam na czym polega praca fryzjera, jakie akcesoria są fryzjerowi potrzebne i za modne uczesania.

„Bezpieczne zabawy na śniegu podczas ferii zimowych”

„Spotkanie z pisarzem”  Nasze przedszkole odwiedził pan Robert Kuśta – autor wspaniałych książeczek dla dzieci z morałem. Podczas spotkania czytelniczego pan Robert zaprezentował dzieciom swoje utwory: „Niedźwiedź łakomczuszek”,  „Pan Antoni” czy „Zielone muchomory”.  Dziękujemy panu Robertowi  za to niezwykłe spotkanie. Zapraszamy ponownie.

„Relaks z książką” – dziękujemy młodzieży z bursy nr 1, pani Justynce i mamie Zosi za umilenie poobiedniego odpoczynku ciekawymi lekturami. Prosimy o więcej.

10.02.2017 r o godzinie 10.40 w sali koncertowej Urzędu Miasta odbył się koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej „Historia de un amor”. Dzieci z naszego przedszkola miały możliwość wysłuchania utworów mistrzów Bizeta czy Rossiniego.

„Skrzaty” odwiedziły pocztę … 1 lutego grupa IV „Skrzaty” zwiedzała budynek Poczty Polskiej przy ulicy Władysława Beliny – Prażmowkiego 2. Dzieci zapoznały się także z trudną pracą listonosza.