Marzec

W dniu 20 marca grupa VII „Żabki” odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną. Dzieci słuchały bajek czytanych z wykorzystaniem teatrzyku KAMISHIBAI tj, teatrzyku obrazkowego pochodzącego z Japonii. Przedszkolaki zwiedzały czytelnię i magazyn biblioteki. W sali dzieci rysowały ilustracje do wysłuchanych bajek. W bibliotece będzie zorganizowana wystawa tych prac.

„Wiosenny koncert” dla naszych Przedszkolaków w wykonaniu pana Jacka Woźnicy

„Powitanie Wiosny” – przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy VI „Słoneczka”

Grupa „Poziomki”z okazji Dnia Kobiet w kinie na bajce „Corgi psiak Królowej”

W dniu 14 marca grupa VII „Żabki” odwiedziła manufakturę „Sama Słodycz”. Dzieci uczestniczyły w bardzo słodkich warsztatach. Poznały sposób powstania lizaków, wąchały naturalne barwniki używane do lizaków. Każdy samodzielnie zrobił lizaka:) Były pyszne. Był też konkurs z nagrodami – lizakami!

„Jesteśmy bardzo samodzielni” – śniadanie w grupie V „Krasnale”, przygotowanie kanapek przez dzieci

„Dzień Kobiet” w klubie zabaw MUR MUR (grupa VI „Słoneczka”)

Warsztaty plastyczne w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” – grupa III „Motylki”

„Dzień Kobiet” – uroczysta akademia dla wszystkich pań w wykonaniu przedszkolaków z grupy VII „Żabki”. Dziękujemy za piękny występ.

Grupa V „Krasnale” odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną w Radomiu. Dzieci poznały tajniki pracy bibliotekarza

,,Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie….”- dziękujemy za wspaniały występ artystyczny przygotowany przez grupę ,,Leśne Duszki, który został zakończony tańcem dzieci z grupy ,,Jeżyki” wzbudzając również niezwykle miłe emocje wszystkich zgromadzonych gości.