Marzec

Grupa ,,Poziomki” z wizytą w pracy u Taty Zuzi w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki. Dziękujemy za wspaniałą zabawę 🙂

Grupa ,,Leśne Duszki” na warsztatach w Muzeum Wsi Radomskiej pt,,Od ziarenka do bochenka”.

Grupa Krasnali długo będzie wspominać cudowne chwilę spędzone w „Hula-Parku” podczas zabaw integracyjnych.

Walc Wiedeński, Polonez, Polka oraz inne utwory muzyczne mogły poznać dzieci  za sprawą  Koncertu Skrzypcowego na, którym wspaniale się bawiły 🙂

Jak Skowronek przegnał wraz z Wiosną Śnieżyce i Dziadka Mroza oraz co z tego wynikło mogły się przekonać dzieci podczas przedstawienia przygotowanego przez nasze Panie . Dziękujemy!

Wiosna na dobre zawitała na świecie. Jednak nie zawsze możemy tego doświadczyć. I najlepiej wiedzą o tyn nasze dzieci. „W marcu jak w garncu” to najlepiej pasujące przysłowie na ten czas. Patrząc na pracę dzieci można śmiało powiedzieć, że w naszym przedszkolu wiosna w pełni. Życzymy uśmiechów na twarzy na  ten wiosenny czas.

” – Grasz w zielone? – Gram. – Masz zielone? – Mam!!!” – „Dzień Zielony” w naszym przedszkolu. Bo zielony to ulubiony kolor wiosny.

W dniu 20 marca grupa VII „Żabki” odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną. Dzieci słuchały bajek czytanych z wykorzystaniem teatrzyku KAMISHIBAI tj, teatrzyku obrazkowego pochodzącego z Japonii. Przedszkolaki zwiedzały czytelnię i magazyn biblioteki. W sali dzieci rysowały ilustracje do wysłuchanych bajek. W bibliotece będzie zorganizowana wystawa tych prac.

„Wiosenny koncert” dla naszych Przedszkolaków w wykonaniu pana Jacka Woźnicy, wspaniałego muzyka. Dziękujemy za pięknych dźwięków czar…

„Powitanie Wiosny” – przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy VI „Słoneczka”. Dziękujemy Dzieciom i Paniom z grupy VI „Słoneczka” za przygotowanie pięknego powitania ukochanej Wiosenki.

Grupa „Poziomki”z okazji Dnia Kobiet w kinie na bajce „Corgi psiak Królowej”

W dniu 14 marca grupa VII „Żabki” odwiedziła manufakturę „Sama Słodycz”. Dzieci uczestniczyły w bardzo słodkich warsztatach. Poznały sposób powstania lizaków, wąchały naturalne barwniki używane do lizaków. Każdy samodzielnie zrobił lizaka:) Były pyszne. Był też konkurs z nagrodami – lizakami!

„Jesteśmy bardzo samodzielni” – śniadanie w grupie V „Krasnale”, przygotowanie kanapek przez dzieci

„Dzień Kobiet” w klubie zabaw MUR MUR (grupa VI „Słoneczka”)

Warsztaty plastyczne w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” – grupa III „Motylki”

„Dzień Kobiet” – uroczysta akademia dla wszystkich pań w wykonaniu przedszkolaków z grupy VII „Żabki”. Dziękujemy za piękny występ.

Grupa V „Krasnale” odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną w Radomiu. Dzieci poznały tajniki pracy bibliotekarza

,,Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie….”- dziękujemy za wspaniały występ artystyczny przygotowany przez grupę ,,Leśne Duszki, który został zakończony tańcem dzieci z grupy ,,Jeżyki” wzbudzając również niezwykle miłe emocje wszystkich zgromadzonych gości.