marzec

XI Powiatowy Konkurs Piosenki Przedszkolnej. Nasze wspaniałe wokalistki: Kornelia Makowiecka (grupa IV „Skrzaty”) i  Łucja Bugajska (grupa VI „Motylki”). Dziękujemy za piękny występ.

Trening i wspólne zawody z koszykarzami Rosa Radom. Bawiła się grupa „Pszczółek”, „Jagódek” i „Poziomek”.

Zajęcia otwarte z Rodzicami  w grupie IX „Jeżyki” pt. „Witaj Wiosno”.

Zabawy z Panią Wiosną i rozstrzygnięcie konkursu „Kartka dla Pani Wiosny” w przedszkolu przy ul. Chałubińskiego22

Pszczółki i Jagódki witały wiosnę w Muzeum Wsi Radomskiej”

Założenie hodowli roślin i kwiatów w grupie  IV „Pszczółki”

A tak grupa VII „Żabki” powitała panią Wiosnę…

21.03.2017 nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć niezwykły teatrzyk zatytułowany „Kozucha Kłamczucha”. Inscenizacja  bardzo zainteresowała i poruszyła Milusińskich. Dotyczyła bowiem kłamstwa. Dzięki tej bajce nasze przedszkolaki utwierdziły się w przekonaniu, że kłamstwo ma bardzo „krótkie nogi” i kłamać nie wolno!!!

Cała Polska czyta dzieciom w „Pszczółkach”- mama Piotrusia i mama Błażeja

Dziękujemy!!!!

Wspólne śniadanie dzieci w przedszkolu

Cyrkowe sztuczki klauna Czesia i jego asystentki Natalii  w naszym przedszkolu

10 marca w naszym przedszkolu gościliśmy wspaniałych aktorów z teatru „Resursa”. Dzieci miały okazję wysłuchać pięknej recytacji wierszy Jana Brzechwy, Marii Konopnickiej czy Juliana Tuwima. Dziękujemy naszym gościom za niecodzienny pokaz kunsztu aktorskiego i piękna mowy polskiej.

Życzenia dla wszystkich dziewczynek i Pań w przedszkolu z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu gr IX „Jeżyki”

Z okazji Dnia Kobiet grupa V „Malinki” wybrała się do kina na bajkę „Ozzy”. „Ozzy” to pasjonująca  opowieść o pokonywaniu swoich wewnętrznych barier. To historia o tym, że w każdym z nas drzemie superbohater. Trzeba tylko w niego uwierzyć.