NABÓR DO PRZEDSZKOLA 2020/2021

Lista kandydatów zakwalifikowanych do jednostki
Grupa: 3-latki

Schab Marcel

U W A G A !!!

Drogi Rodzicu!

W związku z pandemią koronawirusa na nieco zmienionych zasadach będzie przebiegała rekrutacja do przedszkoli. W tym roku rodzice nie będą musieli już osobiście dostarczać dokumentów do poszczególnych placówek. Preferowane będzie wysłanie skanu lub zdjęć wniosku i oświadczeń dotyczących zaznaczonych kryteriów drogą mailową na adres przedszkola pp11radom@wp.pl.

Pozostanie także możliwość dostarczenia dokumentów w wersji papierowej do placówki. Powinny one zostać umieszczone w kopercie i pozostawione w przygotowanej w przedszkolu urnie.

W każdej placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie 48 3630484.

Nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpoczyna się 20 kwietnia i trwa do 30 kwietnia. Należy zarejestrować w systemie elektronicznym www.oswiatawradomiu.pl wniosków o przyjęcie i dostarczenie dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

Listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zostaną opublikowane 6 maja.

Kryteria naborów pozostają bez zmian. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://portal.oswiatawradomiu.pl/jst/radom/CMS/nabory_-_zarzadzenia_i_uchwaly.aspx