„O pewnym zdarzeniu w bursie…”

Drodzy Rodzice 05.06.2017  o godzinie 10.00 w bursie szkolnej nr 1 spotkały się przedszkolaki z naszego przedszkola z podopiecznymi stowarzyszenia „Budujemy Przystań”. Dzieci wspólnie obejrzały przedstawienie „Siedem Kruków” przygotowane przez młodzież z bursy i dzieci z naszej placówki. Po inscenizacji wszyscy wspólnie bawili się w rytmie dziecięcych hitów. Dodatkową atrakcją spotkania było malowanie twarzy. Młodzież i wychowawcy z bursy nr 1 nie zapomnieli o miłych niespodziankach dla wszystkich Milusińskich. Każde dziecko otrzymało pamiątkowe ramki i balonowe zwierzątka. Na zgłodniałych i spragnionych czekał smaczny poczęstunek. Mamy nadzieję, że to dopiero początek wspólnych spotkań w bursie przy ulicy Kościuszki. Dziękujemy za to piękne spotkanie.