Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

IMG_5023W 2002 r., w 100 rocznicę powstania zabawki ,,Pluszowego Misia”, po raz pierwszy obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mały, duży, kolorowy, w kubraczku – każdy z nas miał lub ma takiego ulubionego misia – przyjaciela, któremu można powierzyć największy sekret. Dlatego każdego roku dnia 25 listopada obchodzimy urodziny tej miłej Przytulanki. W naszym przedszkolu już 23 listopada dzieci zostały zaproszone na ,,Bal u Misia”. Panie nauczycielki przygotowały specjalne przedstawienie dla naszych milusińskich. W pięknie przystrojonej sali czekały na dzieci Lale, Pajace i oczywiście Miś pluszowy. Były tańce, konkursy, gimnastyka z Misiem. Każdy dostał też mały smakołyk. Dzieci z wielką radością bawiły się na tym niezwykłym balu. Uroczystość zakończyła się wręczeniem dyplomów i nagród za udział w konkursie ,,Przytulna poduszka dla naszego Łakomczuszka” zorganizowanym specjalnie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Miś był zachwycony otrzymanymi prezentami. Trudno było rozstać się z naszym przyjacielem, ale za rok pewnie znów się spotkamy. Czekamy z utęsknieniem!