PAŹDZIERNIK

Palenie zniczy przez „Pszczółki” pod pomnikiem przy ul. Kościuszki.  Uczczenie minutą ciszy pamięci poległym Żołnierzom.

Zabawy z Panią Jesienią zorganizowane z młodzieżą z Bursy, przedszkolakami z PP Nr 11 „Pszczółkami” i ze Stowarzyszeniem  „Budujemy przystań”. Dziękujemy Pani Justynie za zaproszenie i zorganizowanie tak wspaniałej zabawy.

Zabawy z „panią Dynią” w grupie IV „Biedronki”. Dziękujemy panu Rafałowi – tacie Meli za przepiękną sesję zdjęciową z panią Dynią w roli głównej

„Dzień Dyni” w naszym przedszkolu (27.10.2017 )

Zabawy z Panią Jesienią w gr. III „Poziomki”

Jesienny koncert muzyczny w naszym przedszkolu, przeprowadzony przez leśniczego

Ciekawe zawody naszych bliskich- wizyta żołnierza, przeprowadzenie musztry w „Pszczółkach” i „Żuczkach” przez wujka Angeliki

Spotkanie autorskie z panem Wojciechem Krupą – bajkopisarzem, autorem scenariuszy. Pan Wojciech zaprezentował fragmenty swoich utworów m.in „Radomir – legenda o powstaniu Radomia”. Autor zachęcał przedszkolaki do czytania książek. Na zakończenie spotkania pan Wojciech otrzymał dyplom,  podziękowanie a także głośne brawa od dzieci

Spacer po Radomiu  (grupa VII „Żabki”) – realizacja programu „Radom – moja mała Ojczyzna”

Warsztaty „Leśne medaliony” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku (20.11.2017 r.) grupa VII Żabki

Wspólne śniadanie w przedszkolu przy ul. Chałubińskiego i ul. Kościuszki. Dzieci robiły kanapki ze swoimi ulubionymi dodatkami. Było pysznie.

Zajęcia otwarte w grupie VII „Żabki”. Temat zajęć: „Jesienne zabawy” (17.10.2017).

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej panie i dzieci z grupy III Malinki  i z gr VIII „Pszczółki” przygotowały dla pracowników naszego przedszkola uroczystą akademię. Program artystyczny poruszył serca obecnych gości. Dzieci wyraziły swoją wdzięczność wierszami o każdym z pracowników przedszkola a także pięknymi piosenkami i poruszającym tańcem z chustami. Po krótkim występie artystycznym przedszkolaki odśpiewały „Sto lat”. „Niech żyją nam” – śpiewały,  dziękując za troskę i opiekę. A my dziękujemy za wzruszającą uroczystość.

Inscenizacja wiersza Jana Brzechwy „Na straganie” w wykonaniu dzieci z grupy I Motylki pod czujnym reżyserskim okiem pani Oli. Na widowni dzieci z grupy V . „Słoneczka” dziękujemy za obecność.

Wycieczka „Jagódek” wraz z Rodzicami na wspólne poszukiwanie przygód i skarbów lasu do Puszczy Kozienieckiej

„Pszczółki” w Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej na wystawie grzybów

Warsztaty mydlarskie w „Pszczółkach” zorganizowane przez MammaLeo

„Cała Polska czyta dzieciom” w „Poziomkach”. Dziękujemy mamie Oli.

Zdrowy styl życia i Piramida żywienia  w „Jagódkach”. Dziękujemy pani Ostrowskiej za prowadzenie zajęć fitness

Teatrzyk objazdowy wystąpił dla naszych dzieci w spektaklu pt. „Przyjaźń to skarb”

„PSIJaciele” lekcja edukacyjna połączona z konkursem plastycznym odnośnie „Swięta zwierząt”