Kochani Rodzice,

Szanowna Pani Dyrektor

Drodzy Współpracownicy

Jestem szczęśliwą mamą czworaczków
i pragnę Wszystkim serdecznie podziękować za zorganizowanie i zaangażowanie się w akcję zbierania kwoty potrzebnej na zakup dwóch aparatów słuchowych dla jednego z naszych synków, Szymonka. Pomysł jej przeprowadzenia był dla nas wielką niespodzianką, zaskoczył nas
i wywołał ogromne wzruszenie. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Rodzicom Dzieci z naszego przedszkola, Dyrekcji oraz wszystkim Współpracownikom za ofiarowaną nam pomoc, wsparcie, okazane serce i słowa otuchy.

U Szymonka wykryto niedawno – głęboki
w jednym uszku i ciężki w drugim – ubytek słuchu. Wiadomość ta była kolejnym ciosem dla nas, ale dla dzielnego Szymonka okazała się, na szczęście,  kolejną przeszkodą, którą trzeba pokonać, by móc radośnie bawić się z rodzeństwem i by rozumieć i usłyszeć swoich rodziców. Specjaliści, pod których opieką jest Szymonek stwierdzili, że dla jego rozwoju,  jego mowy i kompetencji komunikacyjnych, najlepsze będą nie implanty, a aparaty słuchowe, które należy jak najszybciej założyć na uszka Szymonka. Dzięki Państwa pomocy udało nam się szybko zakupić aparaciki i już teraz nasz chłopiec może w pełni uczestniczyć w codziennym życiu. Z radością odkrywa, jakie piękne głosy ma jego rodzeństwo, rodzice, bliscy czy też jak fascynujące dźwięki wydają jego zabawki i otaczający świat.

Dziękuję za pomoc w imieniu całej naszej rodziny i przede wszystkim małego Szymonka.

Magdalena Kowalewska