NASI SPONSORZY

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.  Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń …”

tulipany

SZLACZEK

Serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy III „Malinki” za wsparcie finansowe i pomoc w urządzaniu sali przedszkolnej

01121700

01121701

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Franciszka Kopyckiego pani Agnieszce i panu Norbertowi za podarowanie choinki dla dzieci z grupy I „Motylki”

Serdeczne podziękowania dla Katarzyny i Pawła Pożyczki. Postanowili nam Państwo pomóc w dekoracji przedszkola i wykonać piękne stroiki okolicznościowe.

Państwo Magdalena i Paweł Kowalscy zakupili dla naszego przedszkola DVD. Serdeczne dzięki. Przyczynili się Państwo do realizacji marzeń dzieci- a mianowicie do obejrzenia w wolnej chwili bajeczki.

Serdeczne podziękowania dla taty Piotrusia z gr. IV „Pszczółki”, pana Sylwestra Gajosa za pomoc i zaangażowanie w aranżacji naszej strony internetowej. Dziękujemy, że zawsze możemy na Pana liczyć.

„Mikołaj , Mikołaj jedzie samochodem…….”. Tak dzieci z naszego przedszkola witały Świętego Mikołaja. Serdecznie dziękujemy Tacie z gr. VIII „Pszczółki” Tomaszowi Kowalskiemu za wzorowe wypełnienie roli Św. Mikołaja.

Pani K. Mizerskiej dziękujemy za coroczne obdarowanie nas kalendarzami i różnymi artykułami papierniczymi.

Podziękowania dla Pani N. Ostrowskiej za zadbanie o aktywność dzieci poprzez prowadzenie  fitness z  klubem Popgym.

SZLACZEK

Czekamy na innych sponsorów i dobroczyńców…

Znalezione obrazy dla zapytania kwiatek róża