NASI SPONSORZY

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.  Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń …”

tulipany

Serdecznie dziękujemy Tacie Mai Kosna z gr. III „Muchomorki” za wkład wniesiony w remont ściany w oddziale VIII w PSP 32.

Gorące podziękowania dla Taty Michaliny W. z gr. III „Muchomorki” za obdarowanie naszego przedszkola doniczkami na kwiaty.

Serdecznie dziękujemy Tacie Aleksandra Janusa z gr. X „Pszczółki” za zorganizowanie w Hotelu Caro pikniku dla całej grupy wraz z Rodzicami

Dziękujemy państwu Tomaszowi i Ewelinie Barańskim właścicielom restauracji La Melisa za zaproszenie grupy V „Krasnale” na warsztaty kulinarne.

Dziękujemy paniom: Agnieszce Kołłątaj, Marcie Kowalczyk i Małgorzacie Szczerbińskiej za zakup firanek do sali „Motylków”.

Dziękujemy Panu Jarosławowi Wrzoskowi, tacie Adama za bezcenną pomoc w urządzaniu sali przedszkolnej

Rodzice Lilki przekazali grupie III „Motylki” niezwykle kreatywne klocki i pudełko drobnych zabawek – bohaterów dziecięcej wyobraźni. Dziękujemy serdecznie. Dzieci (zachwycone) nie mogą wprost oderwać małych rączek od wspaniałych prezentów.

Dziękujemy Państwu Kowalczyk, Rodzicom Ady (grupa III „Motylki”) za zakup wrzosów do kącika przyrodniczego, do sali grupy III.

Bardzo dziękujemy Państwu Szczerbińskim, Rodzicom Laury (grupa III „Motylki”) za przekazanie przepysznego chleba, puszystych bułeczek i rogalików z marmoladą.

Dziękujemy babci i dziadkowi Antka (grupa III „Motylki”) za przekazanie słodkich jabłek dzieciom z przedszkola. Zdrowe przekąski bardzo smakowały wszystkim Milusińskim.

Dziękujemy pani Kindze, mamie Leona (grupa III „Motylki”) za przekazanie ziemniaczków na grillowe spotkanie grupy III „Motylki” we Wrzosowie.

Serdeczne podziękowania składamy  panu Stanisławowi Wiatrak, dziadkowi Franciszka (grupa IV „Biedronki”), za przygotowanie pięknej scenografii do „Tradycji Wielkanocnych”. Dekoracje wykonane przez pana Stanisława można podziwiać w sali grupy IV „Biedronki”. Za zaangażowanie, poświęcony czas, pomoc i trud włożonej pracy – pięknie dziękujemy.

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę pani Lucyny, babci Julki za piękne wianki dla dziewczynek, które wykorzystałyśmy w przedstawieniu „Tradycje Wielkanocne”.

Dziękujemy babci Marysi za piękne stroje dla dzieci, które również wykorzystałyśmy w przedstawieniu o zwyczajach wielkanocnych.

Pięknie dziękujemy Rodzicom z grupy I „Motylki” za zakup drewnianej i niezwykle trwałej kuchni dla naszych dzieci. Z radością obserwujemy zabawy kulinarne naszych Milusińskich.

Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Wojciechowskiej, właścicielki firmy ubezpieczeniowej POLISA.PL przy ulicy Reja 3 w Radomiu, za dofinansowanie zakupu dywanu dla grupy II „Krasnale”. Dziękujemy

Serdecznie dziękujemy firmie KRATKI.PL za sponsoring zabawek dla dzieci z grupy II „Krasnale”. Dziękujemy.

Bardzo dziękujemy państwu Bożenie i Januszowi Stankowskim za piękny, dziecięcy komplet wypoczynkowy dla dzieci z grupy I i II . Dzięki temu wygodnemu podarunkowi, „Motylki” i „Krasnale” mogą w każdej chwili odpocząć po dniu pełnym wrażeń i zabawy.

Piękne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę pana Stanisława, dziadka Franciszka Wydry. Pan Stanisław wykonał przepiękną bożonarodzeniową szopkę, którą można podziwiać w sali grupy IV.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom z grupy III „Malinki” za wsparcie finansowe i pomoc w urządzaniu sali przedszkolnej

01121700

01121701

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Franciszka Kopyckiego pani Agnieszce i panu Norbertowi za podarowanie choinki dla dzieci z grupy I „Motylki”

Serdeczne podziękowania dla Katarzyny i Pawła Pożyczki. Postanowili nam Państwo pomóc w dekoracji przedszkola i wykonać piękne stroiki okolicznościowe.

Państwo Magdalena i Paweł Kowalscy zakupili dla naszego przedszkola DVD. Serdeczne dzięki. Przyczynili się Państwo do realizacji marzeń dzieci- a mianowicie do obejrzenia w wolnej chwili bajeczki.

Serdeczne podziękowania dla taty Piotrusia z gr. IV „Pszczółki”, pana Sylwestra Gajosa za pomoc i zaangażowanie w aranżacji naszej strony internetowej. Dziękujemy, że zawsze możemy na Pana liczyć.

„Mikołaj , Mikołaj jedzie samochodem…….”. Tak dzieci z naszego przedszkola witały Świętego Mikołaja. Serdecznie dziękujemy Tacie z gr. VIII „Pszczółki” Tomaszowi Kowalskiemu za wzorowe wypełnienie roli Św. Mikołaja.

Pani K. Mizerskiej dziękujemy za coroczne obdarowanie nas kalendarzami i różnymi artykułami papierniczymi.

Podziękowania dla Pani N. Ostrowskiej za zadbanie o aktywność dzieci poprzez prowadzenie  fitness z  klubem Popgym.

SZLACZEK

Czekamy na innych sponsorów i dobroczyńców…

Znalezione obrazy dla zapytania kwiatek róża