NASI SPONSORZY

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.  Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń …”

tulipany

SZLACZEK

Serdeczne podziękowania dla Katarzyny i Pawła Pożyczki. Postanowili nam Państwo pomóc w dekoracji przedszkola i wykonać piękne stroiki okolicznościowe.

Państwo Magdalena i Paweł Kowalscy zakupili dla naszego przedszkola DVD. Serdeczne dzięki. Przyczynili się Państwo do realizacji marzeń dzieci- a mianowicie do obejrzenia w wolnej chwili bajeczki.

Dziękujemy bardzo Państwu Justynie i Tomaszowi Kwietniewskim, rodzicom Nataszy z gr. I „Leśne Duszki” za zakup materiału niezbędnego do wykonania dekoracji w przedszkolu. Będzie nam służył przez wiele lat i zawsze o Państwie przypominał.

Serdeczne podziękowania dla taty Piotrusia z gr. IV „Pszczółki”, pana Sylwestra Gajosa za pomoc i zaangażowanie w aranżacji naszej strony internetowej. Dziękujemy, że zawsze możemy na Pana liczyć.

„Mikołaj , Mikołaj jedzie samochodem…….”. Tak dzieci z naszego przedszkola witały Świętego Mikołaja. Serdecznie dziękujemy Tacie z gr. I „Leśne duszki” Panu Anrzejowi Derlecie oraz świetlicy przy szkole PSP nr 28 przy ul. Jaracza za wzorowe wypełnienie roli Św. Mikołaja.

Dziękujemy bardzo Pani E. Opieli, mamie Kasi z gr. IV „Pszczółki” za ogromny wkład w urządzenie naszej sali. Za stoli, choinkę, ozdoby świąteczne, kwiaty itp.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców, którzy wsparli Nas w zakupie stroju misia, na Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Pani K. Mizerskiej dziękujemy za coroczne obdarowanie nas kalendarzami i różnymi artykułami papierniczymi. Również za zorganizowanie w gr II „Jagódki” wycieczki do drukarni KK.

Podziękowania dla Pani N. Ostrowskiej za zadbanie o aktywność dzieci poprzez prowadzenie  fitnes z  klubem Popgym.

Państwu A. i M. Barankowie z gr. II „Jagódki” za organizowanie przewozów autokarowych na wycieczki i wspólnych zabaw na świeżym powietrzu.

Podziękowania dla Państwa K. i P. Pożyczka z gr. I „Leśne duszki” za sponsoring na rzecz grupy.

SZLACZEK

Czekamy na innych sponsorów i dobroczyńców…

Znalezione obrazy dla zapytania kwiatek róża