Styczeń

Akademia z okazji 200 rocznicy urodzin Adama Mickiewicza w Publicznej Szkole Podstawowej nr 28. W tej wyjątkowej uroczystości wzięły udział przedszkolaki z grupy VI Słoneczka. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w  święcie patrona szkoły.

Dzień Babci i Dziadka w grupie VI Słoneczka

Dzień Babci i Dzień Dziadka w grupie VII Żabki

Drodzy Rodzice serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zabawy karnawałowej naszych przedszkolaków. Bal odbył się w klubie osiedlowym „Igrek”  24.01 i 25.01.2019r. Ależ to był piękny bal.

BABCIU, DZIADKU KOCHAMY WAS! ,,Dzień Babci i Dziadka w grupie IX ,,Poziomki” ,w grupie V „Krasnale”, w grupie X „Pszczółki” i grupie IV ,,Żuczki”

,,Zima, zima, zima, pada, pada śnieg” – ,,Leśne Duszki” i ich zimowe harce na śniegu 🙂

Dziękujemy pani Annie Król za zaproszenie naszych przedszkolaków na niezwykłe przedstawienie „Jaś i Małgosia” w Zespole Szkół Budowlanych. A młodzieży z „Budowlanki” gratulujemy talentu aktorskiego. Dziękujemy za wspaniałą zabawę

Zima, zima jest wspaniała….. Doświadczyły tego „Pszczółki” podczas zjazdów saneczkowych z górki

Grupa V „Krasnali” podczas zimowego spaceru postanowiła dokarmić zmarznięte ptaki.

Warsztaty kulinarne „Słoneczek”, „Pszczółek” i „Jeżyków” w „Sushi Kushi”. Było pysznie. Dziękujemy.

,,Nadeszła zima” – zajęcia otwarte w grupie  ,,Leśne Duszki” z udziałem rodziców.