„I Twój Miś Pluszowy może zostać bohaterem…”

Jak dobrze wiecie Rodzice kochani, w naszym przedszkolu trwała Akcja zbiórki pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Wszystkie dzieci wraz               z rodzicami zaangażowały się w tą wartą przypomnienia  pomoc .Udało się zebrać kilka oooogromnych worków,  które  GRUPA II  zwana krótko „ Jagódkami” w towarzystwie pań zaniosła do budynku Straży Pożarnej. Na szczęście pogoda nam dopisała, spacer okazał się bardzo sympatyczny, jeszcze bardziej sympatyczni byli Panowie Strażacy, którzy                  w podziękowaniu za dobre serce i życzliwość, oprowadzili nas po budynku Straży. No i zwiedzaliśmy samochody, przymierzaliśmy kaski i inne akcesoria. I tylko ( chyba!) ze strachu żaden z chłopców nie chciał być w przyszłości strażakiem, ale co będzie czas pokaże. PA !