WRZESIEŃ

Dzieci z grupy III „Motylki” odwiedziły Bibliotekę Pedagogiczną (ul. Kościuszki 5). Przedszkolaki zapoznały się z paniami pracującymi w bibliotece, poznały tajniki pracy bibliotekarskiej. Odwiedziły także magazyn książek. Tam pomagały realizować rewersy na zamówione przez czytelników książki. W czytelni natomiast obejrzały teatrzyk obrazkowy kamishibai. Dziękujemy Paniom bibliotekarkom za wspaniałe i życzliwe przyjęcie przedszkolaków

„Kto chce być zdrowy i silny jak ryba, powinien owoce jeść i warzywa” – „Owocowe szaszłyki” – zajęcia kulinarne w grupie III „Motylki”. Było smacznie i zdrowo. „Mniam, mniam”

,,Leśne duszki” z okazji ,,Dzień chłopaka” wybrały się do kina Helios by razem obejrzeć bajkę pt.,, Smok i księżniczka”.

Grupa V „Krasnale” z okazji „Dnia Chłopaka” wybrała się na wycieczkę do Muzeum Wsi Radomskiej. Dzieci wzięły udział w ciekawych warsztatach „Gałganiane zabawki”

Dzieci z grupy VI „Słoneczka” z okazji „Dnia Chłopaka” odwiedziły Akademię Robotyki LEGO

” Dzień Chłopaka w „Pszczółkach”. Było zabawnie, smacznie i kolorowo.

Powitanie Pani Jesieni przez „Pszczółki”. Wspólnym zabawą towarzyszyły Dzieci ze Stowarzyszenia Budujemy Przystań i „Motylki”

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania naszych Milusińskich odwiedziła młodzież z bursy szkolnej nr 1.

26 września z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka grupa Żabki odwiedziła Akademię Robotyki LEGO. Dzieci (zachwycone) samodzielnie tworzyły LEGO -LWA , wykorzystując do tego najnowocześniejsze programy komputerowe.

A tak w  dniu 20.09.2018r. świętowaliśmy ,,Dzień przedszkolaka”

Korzystając z pięknej pogody grupa IX ,,Poziomki” wybrała się na spacer do parku w poszukiwaniu ,,skarbów jesieni”.

Piękna pogoda dopisuje. Maluszki z grupy I „Pajacyki” i II „Biedronki” korzystają z ostatnich „promieni” lata i dobrze bawią się na spacerze.

Dzieci z grupy III „Motylki” odwiedziły „leśny zakątek” we Wrzosowie. Aktywnie uczestniczyły w zabawach i grach ruchowych na świeżym powietrzu. A kiedy zgłodniały ze smakiem zjadły pieczone ziemniaki i kiełbaski. To był wyjątkowy dzień. Dziękujemy pani Bożenie za zaproszenie do tego urokliwego miejsca.

Dzięki uprzejmości Taty Aleksa dzieci z gr X „Pszczółki” wraz z Rodzicami spędziły dzień pełen przygód w Hotelu Karo w Mleczkowie. Były zabawy, kino, malowanie twarzy, zmagania z liną i pyszny poczęstunek. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego magicznego miejsca.