WYDARZENIA

W tegorocznej Olimpiadzie przedszkolaków reprezentowała nas gr. IV „Jagódki”. Pani Ania i pani Martyna włożyły wiele pracy w przygotowanie dzieci do konkurencji sportowych. I okazało się, że ta ciężka praca przyniosła wspaniały wynik. Otóż w każdej konkurencji zajęliśmy pierwsze miejsce. Jesteśmy w finale. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Znalezione obrazy dla zapytania radom

Kochani Rodzice, Kochane Dzieci. Nasze Przedszkole uzyskało pozwolenie na wystawę Waszych prac pokonkursowych „Radom moje miasto w rodzinnym obiektywie” w bibliotece przy ul. Piłsudskiego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii wystawy od 1.03.2018r.

Choinka na deptaku 2017r

Kochani Rodzice. Po raz kolejny  nasze przedszkole bierze udział w ubieraniu choinki na deptaku.  W tym Roku opiekunami tego wydarzenia są „Pszczółki” i „Pajacyki”. Ale to jest wizytówka całego naszego przedszkola i wszystkie grupy pomagają nam w wykonywaniu  ozdób choinkowych.  Wszystkich chętnych do ubierania tego świątecznego drzewka zapraszamy 17 grudnia (niedziela) od godz. 11.15 przed Urząd Miasta (ul. Żeromskiego 53). Trzymajcie za nas kciuki.

„Szelmostwa lisa Witalisa”

„Żuczki” i „Pszczółki” 4 grudnia wychodzą do Resursy Obywatelskiej na spektakl mikołajkowy.  Mamy nadzieję, że pogoda nam będzie sprzyjać. Bo przedstawienie na pewno będzie udane.

Baśniowy ambaras

Rodzice z oddziału VIII „Pszczółki” wystąpią dla dzieci z okazji Mikołaja w bajce „Baśniowy ambaras”.  To będzie niezapomniany prezent.

Wizyta Mikołaja w przedszkolu

Kochani czekaliśmy na Niego cały rok. To już w środę, 6 grudnia przyjdzie do nas z prezentami. Mamy nadzieję, w końcu cały rok byliśmy grzeczni.

Spotkanie z Policjantem”

W piątek 24 listopada do  naszego przedszkola przyjedzie Pan Policjant. Opowie nam o bezpieczeństwie na drodze, w parku i w domu. Będzie to spotkanie pełne wrażeń.

„Święto pluszowego Misia”                           Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z misiem. W czwartek dzieci z przedszkola przy ul. Kościuszki, w piątek dzieci z przedszkola przy ul. Chałubińskiego. Prosimy zabrać swoje kochane misie z domu.

„Koncert Majki Jeżowskiej”

24 listopada w Urzędzie Miasta odbędzie się koncert Majki Jeżowskiej.  Uczestniczyć w nim będą „Pszczółki”, „Żuczki” i „Pajacyki”. Będzie super zabawa.