XI Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej

30.03. 2017 odbył się XI Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej zorganizowany przez nauczycielki wychowania przedszkolnego z Przedszkola Publicznego nr 10 w Radomiu. W festiwalu wzięły udział dzieci z przedszkoli w Kozienicach, Pionkach, Orońsku, Skaryszewie, Zakrzewie a także kilka placówek z Radomia. Nasze przedszkole reprezentowały Łucja Bugajska z grupy VI „Motylki” i Kornelia Makowiecka z grupy IV „Skrzaty”. Dziewczynki wykonały piosenkę „Wiosenna pobudka”. Umiejętności wokalne uczestników oceniała komisja w składzie: Jan Pszczoła – przewodniczący, Agata Jasińska – kierownik Klubu Osiedlowego „Ustronie” i pani Beata Małek – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 10 .  Każdy uczestnik otrzymał nagrodę i pamiątkowy dyplom, a placówka Puchar Starosty Radomskiego. Słodki poczęstunek był dodatkową nagrodą dla wszystkich za wysiłek włożony w przygotowanie prezentacji. W przerwach między występami panie nauczycielki doskonale zabawiały młodych wykonawców. Dziękujemy serdecznie za możliwość udziału w tym niezwykłym festiwalu. Gratulujemy naszym wspaniałym wokalistkom.