XIV edycja „Konkursu – zbiórka surowców wtórnych”

Drodzy Rodzice prosimy o makulaturę. Zbieramy gazety, książki, zeszyty, torby papierowe, kartony, tektury, foldery i katalogi. Nasze przedszkole uczestniczy w XIV edycji konkursu organizowanego przez województwo mazowieckie „Konkurs – zbiórka surowców wtórnych”. Zbiórka makulatury trwa do 31.03.2018 r. „Głównym założeniem przedsięwzięcia jest uświadamianie dzieciom, że każdy człowiek swoim zachowaniem wpływa na środowisko. Konkurs łączy w sobie kilka aspektów: poszanowanie zasobów natury, odzyskiwanie surowców wtórnych oraz aspekt społeczny”. Zapraszamy do udziału. Makulaturę można przekazywać nauczycielkom z grupy I „Motyki” i z grypy II „Krasnale”. Poniżej zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

regulamin_xiv_edycji_konkursu (1)