Zamieszanie w krainie bajek

Znalezione obrazy dla zapytania bajki gif

Kochani Rodzice chcemy podzielić się z Wami bardzo ważną informacją. Otóż 09.01.2017r. o godz. 10.00 wystąpili dla nas Rodzice dzieci z gr. IV „Pszczółki” w przedstawieniu pt.  „Zamieszanie w krainie bajek”.  Dostarczyli nam wiele radości i oprócz tego przypomnieli nam znane wszystkim dzieciom bajki. Pomimo początkowego zamieszania wszystkim postaciom udało się szczęśliwie wrócić do swoich bajek. A wszystko to dzięki królowi Baj. Serdecznie dziękujemy Małgosi-  p. Prażmowskiej, Jasiowi-  p. Janusowi, Wróżce- p. Guzowskiej, Czarownicy- p. Malinowskiej, Czerwonemu kapturkowi i zającowi- p. Dyznerowie, Krasnalowi- p. Gajos, Wilkowi- p. Pudelskiemu, królowi Baj- p. Ilków, Kotu w butach- p. Monika oraz reżyserom: p. Edyta i Grażyna